הפעם שמים את המתנה לעובדים בראש סדר העדיפויות

17 דצמבר 2013

מתנות לעובדים הן ללא ספק אתגר מקצועי העומד מאחורי כל מנהל בית עסק או האדם האחראי מטעם הארגון או החברה על שי לעובדים.

אנחנו בחברת "טופי –מיתוג עם אופי", מאפשרים לבעלי העסקים שביניכם, ליהנות מהשילוב המושלם: גם מיתוג אישי לבית העסק וגם מתנה עם הרבה אופי ויופי!!!

אז הגיע הזמן שנכיר, אתם לא חושבים???

ובכן, "טופי-מיתוג עם אופי", היא חברה צעירה, יצירתית ודינמית העוסקת בתחום העיצוב הגרפי ועיצוב אירועים. החברה מורכבת מצוות מעצבים מוכשר, יצירתי ומעניין, המעמיד לרשותכם מגוון נרחב של עיצוב אריזות לתוכן ניתן להכניס כל שי לעובדים.

אנחנו ב-"טופי-מיתוג עם אופי", לא מעניקים לכם מארז מוכן מהשקית, אלא אנו מייצרים במיוחד עבורכם את המארז, השקית או דרך העיטוף הייחודית איתה תארזו מתנות לעובדים , דבר המאפשר לכם ליהנות מתוצאה פשוט קסומה, מרשימה ומדליקה במיוחד.

היתרון העסקי במארזים המעוצבים שלנו נובע מהעבודה שאתם יכולים להכניס כל מסר שיווקי או אישי לתוך המארז, ובנוסף ליהנות מהדפסת איכות של מארז המכיל את לוגו החברה או בית העסק שלכם.הענקת  שי לעובדים הוא בהחלט הרגע לו מצפה ומחכה כל בעל עסק, בעיקר משום שברגע זה הוא יכול להודות לכל ההון האנושי הסובב אותנו, ולאחל להם מכל הלב: חג שמח ומאושר להם ולבני משפחותיהם.

אנחנו ב-"טופי –מיתוג עם אופי", מודעים היטב לגודל המעמד ולחשיבות העניין, ומבטיחים גם לכם שעם קבלת המתנה, כל אחד ואחת מהעובדים שלכם פשוט יעלה חיוך גדול על פניו, כי ככה זה שאנשים מקבלים מתנה שאנשים אחרים השקיעו בה מחשבה.

מארזי מתנות לעובדים של חברת "טופי- מיתוג עם אופי", יכולים להיות לכל סיבה למסיבה, בין אם מדובר במתנה לחגים לעובדים, בין אם מדובר במתנת תמריץ לצוות העובדים, בין אם מדובר במתנת יום הולדת ובין אם מדובר במתנה לרגל פרישה וכדומה.

העיצובים המרשימים שלנו יכולים להעמיד לרשותכם מבחר גדול של רעיונות לכל צורך ולכל מטרה, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישיר, וליהנות מעולם חדש יותר ומעוצב הרבה יותר של מתנות לעובדים!

מוצרים מהחנות שיכולים לעניין אותך

בין לקוחותינו

   
סל הקניות ריק
  • שם המוצר
  • כמות
  • סה"כ
סל הקניות שלך ריק
סך הכל : 0.00 ₪