הפרטים הכי קטנים של האירוע הם הכי גדולים...

17 דצמבר 2013

"שרשרת המזון" של ענף האירועים מורכבת ממגוון נרחב של ספקים ואנשי שירות ותוכן הכוללים בין היתר: שירותי קייטרינג, שירותי צילום, שירותי מוסיקה, שירותי הגברה, שירותי הפעלת אטרקציות, שירותי עיצוב ועוד ועוד ועוד....

אבל בין כל אלו נחבא אל הכלים גם שירות קטן שיכול לעשות את ההבדל ובגדול...שירות של מתנות אישיות לאורחים. שירות זה הוא אומנם איננו שירות חדש בענף האירועים, אך בהחלט שווה ומומלץ למצוא אחר הספקים המעמידים לרשותכם מגוון נרחב של מתנות אישיות לאורחים שפשוט אי אפשר לעמוד בפניהן.

ואם כבר מדברים על ספקים לתחום זה, אז כדאי, מומלץ ואפילו חשוב שתכירו את חברת "טופי-מיתוג עם אופי", המתמחה ביצירת מארזי מתנה, שקיות מתנה, עטיפות למתנה בעיצוב ומיתוג אישי בהתאם לאופי האירוע אותו אתם מקיימים.

מתנות אישיות לאורחים של חברת "טופי- מיתוג עם אופי" יאפשרו לכם ליהנות מהיצע נרחב של מתנות חלומיות, יפות ומרהיבות, והכי חשוב, מקוריות וייחודיות רק לכם!!!

רוצים לדעת יותר על חברת "טופי –מיתוג עם אופי"? בבקשה...

החברה הוקמה על ידי מעצבים גרפיים ומעצבי אירועים, והשילוב בין השניים הוליד רעיון מדליק וחדש, שמיועד כולו לענף האירועים. רעיון זה כולל עיצוב של מארזי מתנה, שקיות מתנה ועוד אפשרויות לעיטוף מתנות אישיות לאורחים.

עבודות העיצוב של חברת "טופי –מיתוג עם אופי" הן עבודות יצירתיות במיוחד, שבכל אחת ואחת מושקעת מחשבה רבה והרבה אהבה לעולם העיצוב וענף האירועים. צוות החברה ייפגש איתכם ויחשוב יחד איתכם על קונספט עיצובי ייחודי באמצעותו תוכלו להעניק לאורחים שלכם מתנה באמת מיוחדת, מושקעת ומכל הלב.

לאחר מכן, צוות הקריאייטיב של החברה יעצב לכם מספר סקיצות לעיטוף מתנות אישיות לאורחים, כאשר כל סקיצה יותר יפה מהשנייה!!!

אתם תבחרו את העיצוב המתאים לכם ביותר, צוות החברה יעניק לכם ייעוץ בנוגע לסוג הנייר וגדול המארז, וביום האירוע (או מספר ימים לפני כן), תוכלו לקבל מארזי מתנה מקוריים, ייחודיים ומושקעים במיוחד, שפשוט יגרמו לכל אורח באולם לחייך חיוך גדול של הנאה, כי ככה זה שמקבלים מתנה אישית ומושקעת...

מוצרים מהחנות שיכולים לעניין אותך

בין לקוחותינו

   
סל הקניות ריק
  • שם המוצר
  • כמות
  • סה"כ
סל הקניות שלך ריק
סך הכל : 0.00 ₪