מה אתם מביאים לחג?

17 דצמבר 2013

החגים כבר בפתח? נכנסתם כבר למתח? זה הזמן להירגע ולקרוא את הבלוג הבא, שכולו עוסק במתנות לחגים.

כל אחד ואחת מאיתנו רוצה להעניק לבני משפחתו, חבריו וצוות עובדיו את המתנה המושלמת, המושקעת, האישית והיפה ביותר. לעיתים, מחסור ברירה או תקציב, אנחנו נאלצים לבחור מתנה מסוימת, ואחרי שאנחנו מחלקים אותה, אנחנו רואים את האכזבה על פניהם של מקבלי המתנה... רוצים לשנות את הסטטוס הזה? הגיע הזמן!

מתנות לחגים של חברת "טופי-מיתוג עם אופי" יאפשרו גם לכם לעשות היכרות עם קולקציית מתנה מדהימה, מיוחדת, מעוצבת ומושקעת לכל חגי ישראל ובכלל...

"טופי- מיתוג עם אופי" הינה חברת עיצוב גרפי ועיצוב אירועים, המתמחה בהתאמת מארזי מתנה ושי למגוון נרחב של אירועים ולכל מטרה אחרת, לרבות, מארזי מתנות לחגים.

מארזים אלו עוברים הליך יצירה מופקד ויצירתי, המאפשר לכם ליהנות ממארזים מדליקים במיוחד בהתאם לאופי החג, לדוגמא: מארז מעוצב עם מסר אישי בתור מארז שוקולד לראש השנה, מארז מדליק במיוחד לנרות חנוכה ועוד מגוון נרחב של מארזי מתנות לחגים בהתאם לסוג המתנה אותו אתם רוכשים לחברים, לבני משפחה ולצוות העובדים.

העולם היצירתי של "טופי- מיתוג עם אופי", מאפשר לכם ליהנות מהיצע נרחב של עיצובים לכל צורך ולכל מטרה, ועל הדרך להעביר מסר אישי וברכת חג מקורית ומיוחדת לאנשים שאתם אוהבים, מוקירים ומעריכים. מתנות לחגים של צוות "טופי –מיתוג עם אופי" הן בהחלט מתנות שוות במיוחד שכל אחד מהאנשים הקרובים לכם ישמח מאוד לקבל.

אם גם אתם רוצים לראות דוגמאות של העבודות היצירתיות של "טופי-מיתוג עם אופי", פשוט כנסו לאתר הבית של החברה, ותוכלו לקבל השראה למתנה שאתם מעניקים לקראת החג הקרוב.

צוות החשיבה והיצירה של "טופי- מיתוג עם אופי" מעמיד לרשותכם ניסיון רב שנים בתחום העיצוב, דבר המבטיח לכם איכויות עיצוביות מרשימות ומדליקות במיוחד. כמו כן, תוכלו ליהנות מיחס אישי, שירות לבבי, והכי חשוב, עבודה קפדנית על ידי צוות מוכשר שפשוט אוהב לעשות את מה שהוא עושה!

אז אם גם אתם מחפשים מתנות לחגים, זה הזמן לקצת "טופי-מיתוג עם אופי".

מוצרים מהחנות שיכולים לעניין אותך

בין לקוחותינו

   
סל הקניות ריק
  • שם המוצר
  • כמות
  • סה"כ
סל הקניות שלך ריק
סך הכל : 0.00 ₪