מתנות לאירוע? זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסא...

17 דצמבר 2013

גם לאחר מספר רב של שבועות מאירוע החתונה, אני ואשתי המשכנו לקבל טלפונים מכל אחד ואחת מהאורחים באירוע, ואחרי שהם איחלו לנו את כל הברכות האפשריות, הם שאלו שאלה פשוטה: מאיפה הבאתם את המתנה המיוחדת שחילקתם ביציאה מהאירוע?

ובכן...הגיע הזמן לחשוף סוג קטן:

אני ואשתי (אז בת זוגתי) החלטנו לחשוב מחוץ לקופסא בכל הקשור להענקת מזכרת מהאירוע הגדול והחשוב של חיינו, באמצעות רשת האינטרנט חיפשנו ימים ולילות אחר מתנות יחודיות עם מסר אישי, ואחרי לא מעט אתרי מתנות וכל מיני אתרי רעיונות לאירועים, הגענו סוף סוף לאתר המושלם, האתר של חברת "אופי- מיתוג עם אופי".

מהרגע הראשון שנכנסו לאתר החברה, הבנו שהגענו למקום אותו חיפשנו, ומשיטוט קצר באתר גילינו מגוון נרחב של מתנות יחודיות עם מסר אישי. תוך מספר שניות יצרנו עם חברת "טופי" קשר טלפוני, וכבר למחרת הגענו לפגישה אישית במסגרתה התחלנו לחשוב על המתנה המיוחדת.

חברת "טופי –מיתוג עם אופי" פשוט יודעים לעשות את העבודה כמו שצריך. בהתחלה הם שאלנו אותנו כל מיני שאלות על אופי האירוע, מהלך הערב וכאלה שאלות, ואחרי זה הם הציגו בפנינו מספר רב של מתנות יחודיות עם מסר אישי שעדיין לא נמצאים באתר.

לאחר שנפרדנו מאנשי הצוות איתם נפגשנו, החלו להתקבל בתיבות הדואר האלקטרוני שלי ושל אשתי מבחר עצום של מתנות יחודיות עם מסר אישי שבכל אחת ואחת מהן הופיע מסר אישי בשמי ובשם אשתי לקהל האורחים...

האמת....הבחירה במתנה אחת הייתה פשוט וויתור על מתנה אחרת, וכל זה בגלל שבחברת "טופי –מיתוג עם אופי" משקיעים בכל עיצוב, בכל מתנה ובכל אריזה את המיטב!

לי ולאשתי לקח מספר ימים עד שהחלטנו שזאת המתנה שאנחנו רוצים, ובסופו של דבר ההחלטה שקיבלנו לא איכזבה, כי כמות הפרגונים והטלפונים שקיבלנו אחרי האירוע פשוט הייתה שווה את הבחירה!!!

אם גם אתם מחפשים אחר מתנות יחודיות עם מסר אישי, אני ממליץ לכם בחום לבקר באתר האינטרנט של חברת "טופי –מיתוג עם אופי", ולהבין בדיוק על מה אני כותב פה!

מוצרים מהחנות שיכולים לעניין אותך

בין לקוחותינו

   
סל הקניות ריק
  • שם המוצר
  • כמות
  • סה"כ
סל הקניות שלך ריק
סך הכל : 0.00 ₪