מתנות ללקוחות- קידום המכירות הכי אפקטיבי שיש!

17 דצמבר 2013

רוצים להגדיל את מחזור המכירות בבית העסק? רוצים לרכוש לקוחות נאמנים לאורך זמן? זה הזמן להתחיל לחשוב באותו אופן שאתם הייתם רוצים שהספקים שלכם יתייחסו אליכם.

מתנות ללקוחות הן הדרך המושלמת להפגין חיבה ולומר תודה לקהל הלקוחות שלכם, מתנות ללקוחות הן רעיון קטן שיכול להוביל לשינוי גדול באופן בו הלקוחות שלכם מתייחסים אליכם. אבל בשביל להעניק ללקוחות שלכם את המתנה שבאמת תוביל לשינוי חיובי, אתם חייבים לחשוב מחוץ לקופסא...

ואם כבר מדברים על חשיבה מחוץ לקופסא... זה הזמן להכיר את השירות המקצועי של חברת "טופי-מיתוג עם אופי" המתמחה בעיצוב מארזי מתנה לכל מטרה. חברת "טופי-מיתוג עם אופי" פועלת בתחום העיצוב הגרפי מזה מספר שנים, ולאורך הדרך עלה במוחם היצירתי של עובדי החברה רעיון פשוט, נפלא ומקורי במסגרתו הם מעצבים מארזי מתנות ללקוחות.

אם לומר את האמת, הרעיון נולד כאשר בחברה התלבטו בנוגע לאופי המתנה אותה הם יחלקו ללקוחותיהם לקראת ראש השנה, מחשבה אשר הובילה בסופו של תהליך ליצירת מחלקה עסקית ושיווקית שלמה העוסקת רק בתחום עיצוב אריזות, שקיות ועטיפות למתנות, לרבות, עיצוב מארזי מתנות ללקוחות שלכם!!!

רעיון קטן-מתנה גדולה!

הטריק של חברת "טופי –מיתוג עם אופי" הוא לייצר עבורכם מארז מרשים וייחודי בעיצוב אישי לקהל הלקוחות שלכם. עיצוב זה מאפשר לכם ליהנות משלל עיצובים שיווקיים המייחדים את בית העסק שלכם, ובנוסף, תוכלו לשבץ כחלק מהאריזה מספר מסרים שיווקיים –פרסומיים שיעשו עבורכם את העבודה.

כמו כן, תוכלו לקבל מאיתנו המלצות בנוגע לאופי המתנה אשר תחולק בתוך המארז המעוצב שלנו, וכל זאת במסגרת חשיבה מעמיקה על סוג העסק שלכם ועל אופי המתנה שהכי יכולה ליצור עניין בקרב קהל הלקוחות שלכם, ובקרב קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם!!!

אנחנו ב-"טופי –מיתוג עם אופי" מאמינים שבעזרת רעיונות קטנים ומבריקים אפשר לייצר שיוני חיובי וגדול. מארזי מתנות ללקוחות הן רק חלק מהיצע פתרונות העיצוב אותם אנו מעמידים לרשות קהל לקוחותינו. רוצים לדעת יותר עלינו- כנסו לאתר האינטרנט המעוצב שלנו!

מוצרים מהחנות שיכולים לעניין אותך

בין לקוחותינו

   
סל הקניות ריק
  • שם המוצר
  • כמות
  • סה"כ
סל הקניות שלך ריק
סך הכל : 0.00 ₪